_

راهکار فولاد تجارت آسیا

ما که هستیم؟

خانواده بزرگ راهکار فولاد تجارت آسیا، با هدف فراهم کردن بهترین شرایط برای حفظ و جذب مشتری با تکیه بر قابلیت ها و توانمندی نیروهای متخصص و ارائه محصولات با عالی ترین کیفیت، تمام تلاش خود را در راستای ارائه بهترین خدمات و فراهم کردن شرایط وِیژه و خریدی مطمئن برای مشتریان در نظر گرفته است.
_

چشم انداز و ارزش ها:

چشم انداز شرکت

مجموعه راهکار فولاد تجارت آسیا در نظر دارد با کمک و دانش شرکت های خواهر نظیر فولاد غرب و آپاران صنعت، به مشتری مدارترین شرکت در زمینه مقاطع فولادی در شمال غرب کشور تبدیل شود و تمام نیازهای اساسی افراد در این زمینه را محقق سازد و علاوه بر آن با ایجاد چشم اندازی جهانی با همکاری و کمک افراد بتواند سهمی در صادرات محصولات را فراهم کند.
محصولات شرکت
راهکار فولاد تجارت آسیا
فولادهای ساختمانی یا فولادهای نرمه گروهی از فولادها هستند که بیشتر به منظور ساخت مصالح ساختمانی به کار می روند. این فولادها عموماً از نوع فولادهای ساده کربنی هستند، مهم ترین دلیلی که باعث کاربرد گسترده این فولادها در صنعت شده است، خواص فیزیکی و مکانیکی مطلوب آن ها است.
شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان یکی از بزرگترین صنایع زیربنایی و اولین تولید کننده محصولات فولادی ساختمانی در ایران به شمار می رود. ذوب آهن اصفهان محصولات خود را مطابق با استانداردهای منطقه ای و جهانی و با استفاده از تکنولوژی های مدرن، تولید و در بازار داخل و بیش از 30 کشور دنیا عرضه نموده است. کیفیت بی همتای محصولات، قابل اعتماد بودن شرکت و برآورده نمودن نیازها و انتظارات مشتریان، این شرکت را به عنوان یک برند معتبر در سطح منطقه معرفی نموده است.
محصولات این شرکت شامل انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی و شمش (فرآورده های ساختمانی)، مفتول کلاف، میلگردهای صنعتی، چدن جامد، آرک معدن، ریل (فرآورده های صنعتی) قطران، گسیلن، تولوئن، بنزن، سولفات آمونیوم، کُک، سرباره فولادسازی و کوره بلند، غبار مرطوب فولادسازی، آهک، اکسیژن گاز و مایع و ازت مایع (فرآورده های جانبی) می باشند.
_

تیم ما

ما حرفه ای هستیم

سعید خالصی آزادی

واحد فروش

نیلوفر مشمول

واحد اداری

علیرضا یزدانی

واحد مالی

_

پروژه های ما

کارهایی که انجام می دهیم