آسیا فولاد

بیلد‌وال 600 میلیون تومان برای ایمنی سرمایه گذاری می کند

بزرگداشت 23 سالگی “در کلاس” انجمن مهارتهای ایمنی شغلی بر کاهش قابل توجه آسیبهای جوانان، بیماریها و مرگ و میر متمرکز است. پس از بازی ها، این منطقه به منطقه مخلوط قناری تبدیل خواهد شد، یک محله جدید پر جنب و جوش که دارای کانکس های بازار و خانه های شهر، مسکن اجاره ای ارزان قیمت، فضای خرده فروشی و اولین اقامتگاه دانشجویی جورج براون.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

ناظران داربست های بیلد‌وال عضو اتحادیه CLAC هستند.

فردا برندگان اعلام می شوند و داوران با توجه به جنبه های ایمنی، پایداری و طرز کار، عملکرد دانشجویان را ارزیابی می کنند. رایان هاجسون، مدیر کل عملیات ساخت و ساز در بیلد‌وال، گفت: “ما خوشحالیم که CLAC از ما خواسته است تا در مسابقات داربست گیم‌چنجر شرکت کرده و در هدایت تیم های دانشجویی کمک کنیم.” “ما از فرصتی که در حمایت از آموزش جوانان انجام داده ایم قدردانی می کنیم.” تیم برنده جایزه 3 میلیون تومانی دریافت می کند، در حالی که نفرات دوم جایزه 1.5 میلیون تومانی دریافت می کنند. همچنین مبلغ 6 میلیون تومانی به دانشکده پلی تکنیک دانشگاه تهران کمک خواهد شد.

لری ریچاردسون، مدیر آموزش CLAC گفت: “بیلد‌وال و CLAC یک هدف مشترک در توانمند سازی جوانان از طریق ادامه تحصیل و توسعه دارند.” “رویدادهایی مانند نمایشگاه جوانان گیم‌چنجر به دانش آموزان با استعداد بعدی کمک می کند تا با پیشرفت مهارت های خود و کاوش در مسیرهای شغلی آینده در صنعت گاز طبیعی مایع، کلید موفقیت را داشته باشند.”

ما در مجموع به دنبال عملکردهای کارآمد در کار هستیم. کار تیمی، استفاده از زمان و منابع رمز موفقیت ما هستند. مالک استیون جکسون

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات.

از 12 سپتامبر تا 30 سپتامبر 2016 ، کمپین جمع آوری کمکهای مالی کارمندان بیلد‌وال 40 میلیارد تومان برای بیش از 100 موسسه خیریه در کانادا و ایالات متحده جمع آوری کرد که به کمک به کودکان نیازمند در مواجهه با چالش های دشوار اجتماعی و پزشکی اختصاص یافته بود. این مبارزات سالانه با شعار “در قلب شما چیست؟” که باعث شد کارمندان به یاد بیاورند که هر یک از ما مبارزات شخصی خود را داریم و دلایل شخصی خود را برای بازپس گیری، اما همه ما در کمک به دیگران شریک هستیم. روح بخشیدن به بیلد‌وال، همه دفاتر لدکور در سراسر آمریکای شمالی با هم متحد شدند تا از طریق کمک های کارمندان و فعالیت های جمع آوری کمک مالی، که به طور مادی با ریال برابر بودند، سرمایه جمع کنند. این پول به طیف وسیعی از موسسات خیریه، از جمله بیمارستانها و بیمارستانهای کودکان و سازمانهای جامعه مقدم اهدا شد. “من می خواهم از همه کسانی که شرکت کردند صمیمانه تشکر کنم. خواه از طریق کمک های مالی، داوطلبانه یا حمایت از رویدادهای کمپین، بسیاری از تیم ها گرد هم آمدند تا این کمپین را زنده کنند و ما از طریق هدف مشترک خود برای کمک به دیگران جامعه ای قدرتمند ایجاد کردیم ”- جف وات ، حامی مالی اجرایی کمپین کارمندان 2016. بسیاری از شرکت های محلی نیز با اهدای جوایز و مکان های برگزاری مراسم محلی برای جمع آوری کمک های مالی ، از اقدامات ما پشتیبانی کردند.

کارمندان به بهتر شدن زندگی کودکان کمک می کنند

کارمندان از تمام بخشها و مکانهای بیلد‌وال 40 میلیارد تومان، از جمله 450 میلیون تومان در جمع آوری کمک های مالی محلی و مسابقات شرکت، جمع آوری کردند. برخی از زمینه های پشتیبانی شده توسط بودجه کمپین کارکنان بیلد‌وال شامل تجهیزات پزشکی کودکان، ایجاد فرصت برای کودکان معلول، دسترسی خانواده های کم بخت به غذا، کمک به کودکان در خیابان و حمایت از کودکان مبتلا به دیابت نوجوانان، بیماری کرون، کیستیک است. فیبروز و اوتیسم.

با این کمک ها، ما توانستیم مشارکت را تشویق کنیم و بودجه اضافی را با میزبانی از جمع آورندگان کمک مالی محلی مانند شکارهای شکارچی، مسابقات مینی گلف، آشپزی و حراجهای خاموش، افزایش دهیم. ما امیدواریم که پول جمع شده به حمایت از کودکان، جوانان و خانواده هایی که از آنها حمایت می کنند، کمک کند تا بتوانند به زندگی خود برگردند و اهداف و آرزوهای خود را بدون موانعی که مشکلات پزشکی و اقتصادی ایجاد می کنند، تحقق بخشند.

2 دیدگاه دربارهٔ «بیلد‌وال 600 میلیون تومان برای ایمنی سرمایه گذاری می کند»

  1. بیلد‌وال چه کار بزرگی انجام می دهد! به جز خدمات عالی آنها موقعیت اجتماعی فعالی دارند و به کودکان کمک می کنند! من از چنین شیوه زندگی و ویژگی کار قدردانی می کنم. امیدوارم آنها بیشتر و بیشتر اقدامات خیرخواهانه ترتیب دهند و از جوانان ما حمایت کنند.

    1. من کاملا با شما موافقم! من بیلد‌وال را به عنوان یک شرکت بزرگ ساختمانی می شناسم. و حالا با تجربه خیرخواهانه آنها به طرز مطبوعی تعجب کردم! من – به عنوان یک مشتری عادی – بسیار تحت تأثیر قرار می گیرم. متشکرم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا