قالب نقل قول

این پروژه حیرت انگیز که توسط بیلد‌وال ساخته شده است شامل ساخت هفت ساختمان جدید میان طبقه ​​در 35 هکتار در محل دان لندز غربی است. پس از بازی ها، این منطقه به منطقه مخلوط قناری تبدیل خواهد شد، یک محله جدید پر جنب و جوش که دارای کانکس های بازار و خانه های شهر، مسکن اجاره ای ارزان قیمت، فضای خرده فروشی و اولین اقامتگاه دانشجویی جورج براون.

ما در مجموع به دنبال عملکردهای کارآمد در کار هستیم. کار تیمی، استفاده از زمان و منابع رمز موفقیت ما هستند. مالک استیون جکسون

با این کمک ها، ما توانستیم مشارکت را تشویق کنیم و بودجه اضافی را با میزبانی از جمع آورندگان کمک مالی محلی مانند شکارهای شکارچی، مسابقات مینی گلف، آشپزی و حراجهای خاموش، افزایش دهیم. ما امیدواریم که پول جمع شده به حمایت از کودکان، جوانان و خانواده هایی که از آنها حمایت می کنند، کمک کند تا بتوانند به زندگی خود برگردند و اهداف و آرزوهای خود را بدون موانعی که مشکلات پزشکی و اقتصادی ایجاد می کنند، تحقق بخشند.

2 Comments

  1. بیلد‌وال چه کار بزرگی انجام می دهد! به جز خدمات عالی آنها موقعیت اجتماعی فعالی دارند و به کودکان کمک می کنند! من از چنین شیوه زندگی و ویژگی کار قدردانی می کنم. امیدوارم آنها بیشتر و بیشتر اقدامات خیرخواهانه ترتیب دهند و از جوانان ما حمایت کنند.

    1. من کاملا با شما موافقم! من بیلد‌وال را به عنوان یک شرکت بزرگ ساختمانی می شناسم. و حالا با تجربه خیرخواهانه آنها به طرز مطبوعی تعجب کردم! من – به عنوان یک مشتری عادی – بسیار تحت تأثیر قرار می گیرم. متشکرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Your Comment